Продаж квартир

Як купити?

Бронь та 100% оплата

Бронь

Після внесення авансового платежу, ви зможете гарантовано забронювати обрану вами квартиру на термін від 5 до 7 днів, а також індивідуально обумовити можливість отримання знижки з співробітниками відділу продажів.

100% оплата

Один з варіантів оформлення угоди – 100% оплата. Цей варіант придбання квартири можна розділити на декілька етапів: • вибір квартири і її планування; • внесення авансового платежу для бронювання квартири; • оформлення та підписання договору купівлі-продажу із забудовником;

Варіанти розстрочки

Розстрочка

Щоб зробити житло доступнішим, компанія-забудовник LMNG developer надає можливість безпроцентної розстрочки до кінця будівництва. Розстрочка надається забудовником на вигідних умовах.Для уточнення умов звертайтеся до відділу продажів.

Кредитування

В рамках співпраці з фінансовими установами в LMNG Developer працює програма цільового кредитування «Житло в кредит» для придбання нерухомості. Всі бажаючі можуть вибрати фінансову  установу і свій варіант кредитування.

Вигідні інвестиції

Заробляй з нами

Інвестиції в нерухомість – один з найбільш виграшних і прибуткових варіантів вкладення коштів.

Financial Crisis

При інвестуванні ви збільшуєте свій внесок з кожним етапом будівництва, чим ближче будинок до здачі в експлуатацію – тим він дорожчий. При перепродажі інвестор завжди отримує прибуток.