декілька слів

Про нас

Будуємо з 2008 року

Побудовано та введено в експлуатацію 57 нових будинків

Компанія з багаторічним досвідом і багатим активом реалізованих проектів, що об'єднали команду професіоналів з різних областей будівництва.

Будівництво

Головною метою будівництва  є безпека будь-якої споруди та забезпечення комфорту при її подальшій експлуатації. Об’єкт будівництва має відповідати своєму призначенню: житлова нерухомість – безпечна, комфортна, надійна; комерційна – сучасна, технологічна, рентабельна.

Продаж

Окрему увагу в компанії приділяють роботі з клієнтами. Клієнти знаходяться в постійному контакті з відділом продажів від моменту першого дзвінка до заселення, фахівці відділу продажів і клієнтського сервісу забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Обслуговування

Завдяки об’єднанню найкращих професіоналів в галузях проектування, інженерії, архітектури та пост продажного сервісу. Надійність кожного фахівця і точне взаємодія команди визначає беззмінно високу якість будівництва та обслуговування житлових і комерційних об’єктів.

 

Як ми будуємо

Проектування

Створення проектів з урахуванням всіх діючих норм і правил у містобудуванні. Житлові комплекси проходять багатоступеневу процедуру оцінки і сертифікації, тому ми впевнені в якості кожної квартири

Матеріали

Обираємо лише перевірених постачальників! Кожен використовуваний матеріал відбирається відповідно до державних та міжнародних будівельних стандартів, з витребуванням сертифікатів і актів проведених випробувань.

Локація

Ми ретельно досліджуємо інфраструктуру та транспортне сполучення навколо потенційного об’єкта нерухомості, і зупиняємо вибір лише на тих локаціях, які в повному обсязі відповідають всім потребам майбутніх мешканців.

Комунікації

Першочерговою задачею перед початком будівельних робіт є отримання технічних умов на комунікації, тому Ви можете бути впевнені, що всі об’єкти нерухомості від компанії LMNG Developer забезпечені підключенням до міських центральних мереж газо-водо- та електропостачання

Документи

Головним принципом в діяльності компанії є досконала документальна підготовка перед початком будівництва. Продаж та реклама нових об’єктів не розпочинається, доки не будуть отримані всі необхідні дозволи для початку проведення будівельних робіт.

Гарантії та безпека

Ми ведемо проекти з нуля і до повного завершення, контролюючи кожен аспект будівництва. Наші фахівці продумують кожну дрібницю, щоб забезпечити Ваш комфорт, затишок і безпеку. Ми працюємо над своєю репутацією з року в рік, вдосконалюючи кожен аспект нашої роботи.

Наші партнери: